#1 2007-10-21 21:58:19

Erekose

Zwykła dewota

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 3
Punktów :   

Retribution Paladin

Właśnie zacząłem grac paladinem , planuje build Retribution ale mam dopiero 16 lvl i to mój pierwszy palek (zwykle grywam wojem) i jeśli ktos grał takim i wie jakich skili najlepiej uzywać i w co dać talenty to niech sie podzieli wiedzą
Zwłaszcza interesuje mnie najbardziej jaki Seal + Judgement zadaje najwieksze damage, judgementa bede spamował jak tylko cooldown zejdzie. Narazie ogranicza mnie lvl i uzywam to co dostępne tj. Seal of Righteousness+judgement.
Ale chce opracować mniej wiecej jakis build talentow i żeby to zrobić musze wiedziec w praktyce jakie Seale i skile sa najlepsze oraz czy kazdego Seala damage zalezy od rodzaju broni? Np. ta co uzywam jest 2 reczna i jak zmienie bron na 1 reczna + tarcze to damage z bonusa z Seala znacznie spada, czy tak jest z kazdym sealem? I czy z aur uzywać tej co daje defa czy lepiej zainwestowac talent w ta co zwieksza o 10% holy damage.
Z góry dzieki.

PS. zrobiłem wstępnie build i wyszedl mi 15/11/31 +4 wolne

Ostatnio edytowany przez Erekose (2007-10-21 22:04:20)

Offline

 

#2 2007-10-21 22:40:38

Odys

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Więc tak. Jako retri zdecydowanie używaj broni dwuręcznej. Seal/Judgement combo zawsze używałem i polecam szczerze to Judgement of Crusader + Seal of Command (utrzymywać judgement of crusader na mobie caly czas, a command judgementować jak się kończy lub jak mob jest zestunnowany) W Sanctity aurę zdecydowanie warto zainwestować.
I na koniec....retribution build majacy 31pkt w retri i NIE mający crusader strike? toż to profanacja!
41 w retri dla crusader strike to jest absolutny mus, crusadera spamić jak tylko cd schodzi, w końcu to instant a przy judgement of crusader potrafi nieźle przypierdzielić
build polecam:
http://www.wowhead.com/?talent=sEhZZEf0t0cuiIot
ewentualnie możesz z crusade czy sanct. crusader zrezygnować i dać gdzie indziej, ale to już wedle uznania

Offline

 

#3 2007-10-22 18:57:02

Erekose

Zwykła dewota

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Hmm z tego co zrozumialem to z tym buildem trzeba uzywac az 2 Sealow i 2 judgementow? A dokladniej 2 judgementow i jednego seala, ale zeby wlaczyc Judgement of Crusader musze wlaczyc pierw Seal of Crusader i potem zJudgementowac i ten judgement zostanie na mobie bo moje ciosy go odnawiaja? I potem wlączać Seal of Command zeby miec szanse na +70% damage broni jako holy i jesli sie konczy lub akurat dam stuna to dac na tym judgementa i potem caly cykl od nowa w miedzyczasie pamietajac o spamie Crusader Strike ?
Chyba troche to zamieszalem
W kazdym razie brzmi lekko skomplikowanie, ciekawe jak w grze to wyjdzie, bez makr raczej sie nie obejdzie, narazie nie moge sprawdzic bo mam dopiero 17 lvl, chyba za wczesnie troche odpisalem zreszta


PS. Zmodyfikowalem ten build co mi podales, wyszedl mi 15/46, osobiscie wole te 70% szans na nieprzerwanie heala zamiast 2 pkt w Sanctified Crusader.

Ostatnio edytowany przez Erekose (2007-10-22 18:58:40)

Offline

 

#4 2007-10-22 20:14:19

Odys

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Mniej więcej zgadza się to co napisałeś
Punktowo to będzie tak:
1. podbiegasz/podjezdzasz/podlatujesz/whatever do moba i w trakcie biegu uruchamiasz seal i odrazu judgement of crusader na mobie
2. na siebie wrzucasz seal of command
3. Judgement of crusader bedzie sie odnawial przez Twoje ataki, więc prawdopodobnie nie bedzie potrzeby go odnawiac do konca walki (uzycie judgement of command nie zdejmuje judgement of crusader z moba)
4. kiedy mob ma stuna lub konczy Ci sie seal - judgementujesz
5. spam Crusader strike (aczkolwiek to od 50lvl dopiero )

Jak widać to są właściwie tylko 4 klawisze, więc bez macra sie obejdzie (co nie zmienia faktu ze macra ulatwiaja prace i to sporo)

Offline

 

#5 2007-10-22 23:12:31

Blaszak

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 57
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Na poczatku nawet nie ma potrzeby bawic sie z Judgement of Crusader, moby i tak padaja za szybko, wiec JoC, SoC (bez JoCr) tez sie przyzwoicie sprawdzaja (jesli nie lepiej od wariantu z JoCr), zaoszczedzony Judgement i mane przeznaczyc na JoC.

Offline

 

#6 2007-11-17 23:32:03

Erekose

Zwykła dewota

Zarejestrowany: 2007-10-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Jeszcze jedno pytanko, talent fanatism, to sie oplaca dawac jesli mam build taki jak wyzej, tj, judgementuje wlasciwie tylko Seal of Crusader ? bo jesli dobrze rozumiem opis to przy 5 pkt w tym talencie daje 15% szans na wyjscie kritika na jakimkolwiek judgemencie. a judgement na SoC nie zadaje damage wiec po co mi ta szansa na kritik, wolalbym dac te 5 pkt w cos innego, jak myslicie ?

Offline

 

#7 2007-11-18 16:45:23

Odys

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-14
Posty: 22
Punktów :   

Re: Retribution Paladin

Jeśli faktycznie nie używasz judgement of command to możesz fanatism spokojnie opuścić, jednak tracisz w ten sposób źródlo darmowego instant dmg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aplikanciopole.pun.pl www.umarlipoeci.pun.pl www.rafclan.pun.pl www.allpc.pun.pl www.czarnysport2009.pun.pl